pondělí 29. srpna 2016

Dnes jsem se rozhodla Vám představit jednu báječnou dámu, která je určitě velkým přínosem chráněné dílny PUNTÍK.
Přestože tato dáma má svůj handicap (jako malá aktivní slečna si strčila ručku do mandlu), nikdy ji neuvidíte se mračit. Úsměv je u ní tak samozřejmý, že kdybyste ji viděli jinak, šokovalo by Vás to  .

 Její pozitivní přístup jak k rodině – Vážení, má báječnou rodinku, milujícího muže a úžasné děti a vnoučátka – tak i k životu je krutě nakažlivý.
Takže……..


Marcelka je dáma v nejlepších letech  . Přesto, že si v životě vyzkoušela i kruté chvíle, nikdy jí to nezlomilo.
Musím Vám prozradit, že nedávno oslavili se svým mužem krásných třicet let manželství a stále jsou tak krásně zamilovaní jako v době, kdy se poznali.
Její handicap jí však moc neumožňuje se realizovat v klasických zaměstnáních, tak i tam se nevzdala. Když jsme se my dvě potkaly po delší době a Marci mi ukázala svá kouzelná přání, které se rozhodla vyrábět, neměla jsem slov……………….Jo kdo mě znáte, víte, že tohle se jen tak někomu nepovede  .
Byla jsem v údivu nejen z přáníček, ale i z jejího vyprávění s jakou láskou a pečlivostí každé přání vyrábí. Do každého z přáníček dává to nejlepší a i kousek sebe. Dává důraz na každý detail, vše musí být dokonalé.
A i přes hodiny, které tráví vybarvováním některých z nich, jí prostě ten úsměv nezmizí. Spíš se ještě více rozzáří, když přáníčko po hodinách práce dokončí.
Mám dvě zdravé ruce a věřte mi, že já bych ani z poloviny nedokázala to co Marcelka s jednou rukou.
Navíc jí každé přáníčko žene dál k ještě lepší dokonalosti – teda Marci má pocit, že to může být ještě lepší, já osobně už je teď vnímám jako dokonalost  .
Bonus je, že přání od Marcelky je každé originál. Je ručně malované a dovolím si tvrdit, že se nikdy dvě shodné nesejdou.
Bonus je, že z každého přání na Vás „dýchá“ ta láska a úsměv, z jakou byly vyráběné.
Bonus je, že Vám vyrobí snad cokoliv  . Přání k narozeninám, svátku, pro muže, ženy, vyrábí i nádherné svatební sety s detailně propracovanýma jmenovkama na stůl, svatební knihou, pozvánkami ke svatebnímu stolu……. 

Bonus je, že každé přání vyrábí na míru pro daného člověka. Vypíchne v přáníčku třeba takové detaily, které má člověk rád.

Proto jsme moc rádi, že i tady na WEBUSU Vám můžeme nabídnout možnost nechat si vyrobit jedno z originálních přáníček a potěšit tím své blízké a milované.
Děkujeme, že můžeme být aspoň tímto způsobem nápomocní takovým báječným lidem a že chráněná dílna PUNTÍK je součástí našeho portálu.


Žádné komentáře:

Okomentovat